Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Ukončení používání klientských účtů s kódem banky 6100
banka

9.5.2023 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Ukončení používání klientských účtů s kódem banky 6100

V důsledku sloučení Equa bank, a.s. s Raiffeisenbank a.s., ukončuje ke dni 14. 5. 2023 Raiffeisenbank a.s. správu bankovních účtů s kódem banky 6100 (původní kód Equa bank a.s).

Z tohoto důvodu bude Zdravotní pojišťovnou ministerstva vnitra České republiky ukončeno používání klientských účtů s tímto kódem banky. 

Pokud se Vás tato změna týká, nahlaste nám prosím Vaše nové ověřené bankovní spojení buď elektronickou formou přes náš portál E-komunikace, anebo osobně na libovolném pracovišti ZP MV ČR.

Do E-komunikace je možné se přihlásit na www.zpmvcr.cz, a to nejen prostřednictvím přihlašovacích údajů vygenerovaných ZP MV ČR, ale též prostřednictvím bankovní identity (Bank iD – tj. přes údaje svého elektronického bankovnictví) či dalších garantovaných identifikačních prostředků (NIA – Identita občana). Ověřené bankovní spojení si pak snadno změníte v části „Pojištěnec“ – „Samoobsluha“.

Ověřené bankovní spojení se využívá zejména pro zasílání přeplatků vzniklých z vyúčtování pojištěncem uhrazených doplatků za léky a za potraviny pro zvláštní lékařské účely dle § 16b zákona č. 48/1997 Sb., v platném znění.

Kontakty na naše pracoviště a další potřebné informace naleznete na ww.zpmvcr.cz, popřípadě Vám je sdělí naše Infolinka na 222 222 255 nebo na 844 211 211.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211