Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Žádosti o příspěvek z fondu prevence přijímáme nově prostřednictvím portálu E-komunikace. Možnost požádat o něj e-mailem se tak ruší
žádost online

28.1.2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Žádosti o příspěvek z fondu prevence přijímáme nově prostřednictvím portálu E-komunikace. Možnost požádat o něj e-mailem se tak ruší

Upozorňujeme klienty, že nově umožňujeme zažádat si o příspěvek z fondu prevence on-line – prostřednictvím našeho portálu E-komunikace. V souvislosti s tím nebude už od 1. února 2022 možné zasílat žádosti o příspěvek z fondu prevence e-mailem. Nadále lze ale využívat všechny dříve zavedené možnosti, jako je osobní podání žádosti na klientském centru či její zaslání poštou nebo datovou schránkou.

Důvodem je naše úsilí o zlepšení administrativy spojené s čerpáním příspěvků. Velkou pozornost věnujeme efektivnímu vyřizování žádostí. Klientům zároveň vycházíme vstříc prodloužením lhůty pro podání žádosti o příspěvek. Nyní může klient o proplacení požádat ve lhůtě tří měsíců od data, kdy službu nebo produkt uhradil, ale stále platí, že to musí stihnout nejpozději do 31. prosince.

Letošní nabídku příspěvků na preventivní péči najdete na našem webu. Za povšimnutí stojí mimo jiné to, že jsme některé příspěvky zvýšili, například poskytujeme vyšší příspěvek na očkování pro děti i dospělé, na ochranu duševního zdraví, více přispějeme těhotným ženám a ženám po porodu, onkologickým pacientům a pacientům s alopecií, více dáme na odvykání kouření, na vybrané služby v oblasti lékařské péče na dálku nebo na specifické diety. V nabídce najdete také řadu příspěvků, které jsme v letošním roce zavedli zcela nově. Současně zůstaly zachovány příspěvky z předchozího roku, které souvisejí s nemocí covid-19, jako je například příspěvek na rekondiční pobyty pro klienty s přetrvávajícími obtížemi po prodělané infekci.

Kompletní nabídku a podmínky stanovující možné kombinace bonusů najdete zde. O vygenerování přístupových údajů na portál E-komunikace můžete požádat zde.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211