Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. ZP MV ČR je nejzdravější zdravotní pojišťovna v ČR
ocenění

| #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

ZP MV ČR je nejzdravější zdravotní pojišťovna v ČR

I letos se ZP MV ČR stala finančně nejzdravější zdravotní pojišťovnou a obhájila tak prvenství z loňského roku. Nově získala titul Zdravotní pojišťovna roku 2021 z pohledu největších zaměstnavatelů. Vyplývá to z výsledků celostátního průzkumu neziskové organizace Health Care Institute (HCI). Ocenění převzal ředitel ekonomicko-provozního úseku Vratislav Matys v úterý 23. 11. 2021 na konferenci "Efektivní nemocnice 2021 - Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic" v Praze.

„Děkujeme všem našim zaměstnancům, bez jejich tvrdé práce by naše pojišťovna tato ocenění nezískala. Vnímáme to jako motivaci ale i závazek pracovat nadále tak, abychom poskytovali co nejlepší služby našim klientům.  Jedničkou mezi zdravotními pojišťovnami chceme být i nadále a jsme připraveni se stále zlepšovat,“  uvedl Vratislav Matys, ředitel ekonomicko-provozního úseku.

Vítěz kategorie Finančně nejzdravější zdravotní pojišťovna v zemi musí splňovat přísná kritéria – např. efektivně hospodařit se svěřenými prostředky, mít dostatečnou zásobu ke krytí zdravotní péče, rozumně spravovat provozní náklady na pojištěnce i výdaje pojišťovny – zkrátka mít vysokou finanční kondici. ZP M VČR v roce 2020 hospodařila s celkovým rozpočtem vyšším než 40 miliard Kč a denně uhradila zdravotní péči za téměř 110 milionů Kč.  Jedničkou na trhu z pohledu největších zaměstnavatelů se  ZP MV ČR stala za otevřenou a rychlou elektronickou komunikaci, nebo za péči o zdraví svých zaměstnanců včetně prevence onemocnění.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra působí na českém trhu již devětadvacátým rokem, je největší zaměstnaneckou zdravotní pojišťovnou a druhou největší zdravotní pojišťovnou v zemi. Má téměř 30 000 smluvních vztahů s lékaři a nejvýznamnějšími zdravotnickými zařízeními na území celé České republiky. V současnosti má více než 1,3 milionu klientů. Je držitelkou několika prestižních mezinárodních titulů Czech Superbrands.

pečeťpečeťdiplomdiplom

 

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Dále z 211