Přejít k hlavnímu obsahu

Program prevence infekčních onemocnění - očkování

Účinnou možností, jak se bránit infekčním onemocněním, je očkování. Mnoho jich je hrazeno z veřejného zdravotního pojištění. Na ta, která nejsou, Vám přispějeme.

Jedná se zejména o tato onemocnění:

 • Pro děti: rotaviry, lidský papilomavirus - HPV (od 14 - do 18 let dívky i chlapci), žloutenku typu A
   
 • Pro dospělé: černý kašel, spalničky, žloutenku typu A, B, A+B, hemofilus (nad rámec zákona 48/1997 Sb., který definuje rizikové skupiny, u kterých je očkování hrazeno z veřejného zdravotního pojištění), kombinované vakcíny proti tetanu (s vakcínou proti černému kašli a záškrtu)
   
 • Pro děti i dospělé: klíšťová encefalitida, meningokokové vakcíny (nad rámec zákona 48/1997 Sb., který definuje rizikové skupiny osob, u kterých je očkování hrazeno z veřejného zdravotního pojištění a podle kterého se hradí očkování proti skupině B pro děti v prvním půlroce života a proti skupinám A, C, W a Y v průběhu druhého roku života), chřipka (do 65 let věku), pneumokok (nad rámec zákona 48/1997 Sb., tzn. nad 7 měsíců a do 65 let a nad rámec zákonem definovaného očkování u rizikových skupin osob, též nad rámec pravidelného očkování proti pneumokokovým nákazám, stanoveného vyhláškou o očkování proti infekčním nemocem)
   
 • Pro cestování: vzteklina (nikoli postexpozičně), břišní tyfus, žlutá zimnice, cholera, japonská encefalitida
   
 • Případně zcela nové očkovací látky

Specifické podmínky:

 1. Pojištěnec od 19 let (dospělý) může čerpat v rámci jednoho programu až do maximální výše až 500 Kč – platí detailní podmínky pro čerpání bonusů z fondu prevence, prosím čtěte zde.
   
 2. Pojištěnec do 18 let (dítě) může čerpat dvakrát až 500 Kč (až 1 000 Kč ročně). Lze čerpat jednorázově nebo jednotlivě na položku/y z programů dle svého výběru.
   
 3. Je nutno předložit k ověření platný očkovací průkaz nebo doklad od lékaře, ve kterém bude uvedena očkovací látka, datum aplikace, podpis a razítko lékaře.
   
 4. Příspěvek se poskytuje současně na nákup a zároveň i na aplikaci a lze ho čerpat na kteroukoliv dávku.
   
 5. Doklad o nákupu očkovacích látek může být také z roku 2019, ale je předložen současně s dokladem o aplikaci očkovací látky od 1. 1. 2020 do 30. 11. 2020.

2. Speciální bonus: Příspěvek na dezinfekci rukou a roušky/respirátory

S ohledem na aktuální epidemiologickou situaci, ZP MV ČR v roce 2020 přispěje na úhradu dezinfekčních přípravků na ruce (gel, sprej, ubrousky, mýdlo apod.) nebo na ochranné roušky s filtrem nebo respirátor - typu FFP2 nebo FFP3.

Neakceptujeme žádné jiné dezinfekční nebo čisticí prostředky (např. na čištění a dezinfekci povrchů apod.), rukavice, plynové masky nebo suroviny či látky pro vlastní výrobu, ochranný štít/plexisklo.

Specifické podmínky

1. Platí detailní podmínky pro čerpání bonusů z fondu prevence, prosím čtěte zde.

2. Výše příspěvku – až do výše 300 Kč na klienta a rok (platí pro děti, těhotné i dospělé).

3. Akceptován bude platební doklad, ze kterého je jednoznačně zřejmý název /účel, a jsou vystavené od 13. 3. 2020 do 31. 5. 2020.

4. Příspěvek lze čerpat nad rámec nabídky ostatních bonusů, do výše schváleného příspěvku a celkového rozpočtu.

5. Příspěvek nelze postoupit z rodiče na dítě.

6. Podmínky jsou platné ke dni 6. 4. 2020.

Víte, že

Děti a ženy po porodu

 

Děti mohou čerpat 1000 Kč a těhotné ženy včetně žen po porodu až 1500 Kč

Rodič

 


Rodič může postoupit svůj příspěvek dítěti

Žádost

 


Požádat o příspěvek je nutné do 3 měsíců od realizace nejpozději však do 30.11.2020

Program slev a výhod

 


V rámci Programu slev a výhod nabízíme další atraktivní nabídky od našich partnerů

Aktuality

zavod

Přijeďte na cyklohrátky s 211

14. 7. 2020 | #Pojištěnci

Vážení klienti, vášniví cyklisté a fanoušci aktivní zábavy, i v letošním roce pro vás máme možnost zúčastnit se cyklistických závodů Kolo pro život  se slevou 20% na startovném při online přihlášení .

[více]

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Dále z 211