Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Nabízíme nový program – na podporu redukce nadváhy a obezity pod dohledem lékaře
obezita

2.4.2024 | #Pojištěnci | #Plátci

Nabízíme nový program – na podporu redukce nadváhy a obezity pod dohledem lékaře

Pokud jste se rozhodli zdravě zhubnout, můžete využít náš nový program prevence komplikací spojených s obezitou. Budete hubnout s pomocí odborníků a naučíte se, jak si získanou váhu dlouhodobě udržet. Klientům zařazeným do programu poskytneme příspěvek až 4 000 korun z fondu prevence.

Podpora je určena dospělým klientům a dětem od 12 let. Získat ji může každý, kdo má body mass index 30 a vyšší, nebo i 27 a vyšší – jestliže zároveň trpí poruchami souvisejícími s nadváhou, jako je zvýšená glykemie, zvýšená hladina krevních tuků, vysoký krevní tlak nebo obstrukční spánková apnoe. Pokud patříte do některé z těchto skupin, nabízíme vám odbornou péči, a to ve spolupráci s vybranými poskytovateli zdravotních služeb a s platformou Netloustneme.cz. Tato péče zahrnuje řadu účinných postupů od vstupního vyšetření u lékaře nebo nutričního terapeuta přes analýzu složení těla a hmotnosti, sestavení a vyhodnocování jídelníčku, konzultaci s fyzioterapeutem či psychoterapeutem až po podpůrné užívání léčivého přípravku s účinnou látkou liraglutid.

Jak postupovat:

  • Objednejte se na vstupní vyšetření. Vyberte si lékaře ze seznamu zapojených poskytovatelů zdravotních služeb, který najdete na našem webu.
  • Následuje terapie podle odborného doporučení.
  • Po vyhodnocení průběhu a výsledku terapie, tj. nejdříve za 16 týdnů, požádejte lékaře o potvrzení redukce tělesné hmotnosti. Pro získání příspěvku musíte mít váhu nejméně o 5 procent nižší než při vstupním vyšetření. Váš lékař bude s požadovaným postupem obeznámen a bude mít k dispozici příslušný formulář. Ten si můžete případně i stáhnout na našem webu.
  • Požádejte o příspěvek. Žádat můžete pouze jednorázově, o částku až do maximální výše příspěvku. Je třeba, abyste si vybrali, na kterou službu nebo produkt budete příspěvek požadovat. Příspěvek můžete dostat buď na lék s liraglutidem, nebo na konzultaci s nutričním terapeutem, nebo na vybrané výrobky zdravé výživy a některé doplňky stravy, které vám doporučil váš lékař nebo nutriční terapeut (nejedná se o libovolné, ale jednoznačně definované produkty).

Veškeré informace k programu, specifické podmínky, kontakty na lékaře a formuláře ke stažení najdete zde.

Kromě tohoto nového programu můžete využít příspěvky ze základního programu prevence. Dospělí mohou získat až 500 korun a děti až 1 500 korun na analýzu složení těla nebo sestavení jídelníčku nutričním terapeutem. Od minulého roku navíc poskytujeme příspěvek až 2 000 korun klientům s obezitou na edukační pobytové kurzy a příspěvek až 4 000 korun na psychoterapeuta.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

5. 6. 2024 | #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Dále z 211