Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Pozvánka na workshopy Zdravé rodičovství
ZR

| #Pojištěnci | #Plátci

Pozvánka na workshopy Zdravé rodičovství

Děti jsou radost, ale často i starost. Znáte to jistě taky. Věnujete svým potomkům spoustu času, aby byli zdraví, šťastní a spokojení, a ono se to přesto ne vždy daří podle vašich představ. V takovém případě člověk ocení radu odborníka. Rady specialistů z různých oborů péče o děti máte možnost si vyslechnout na workshopech Zdravé rodičovství, které jsme pro vás zorganizovali.

Cílem našich workshopů je pomoci rodičům v prvních letech rodičovství a v přípravě na něj. Akce se budou konat v průběhu září a října celkem v pěti českých městech: v Praze, Ostravě, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích a Uherském Hradišti.

Čeká vás poučení i zábava

  • Celodenním programem vás bude provázet Simona Šimková, moderátorka TV Nova a čerstvá maminka.
  • V dopolední části budou vždy připraveny přednášky tří odborníků, například laktační poradkyně, dětského psychoterapeuta nebo psychologa, výživového poradce pro děti, logopeda či fyzioterapeuta.
  • Odpolední část bude věnována osobním konzultacím s odborníky.
  • Pro děti bude po celou dobu zajištěn zábavný program. K dispozici bude herní koutek, dílničky nebo malířka na obličej. Bude připraveno i cvičení pro rodiče s dětmi.

Workshopy se konají mezi 10. a 17. hodinou:

Workshopy jsou přístupné všem zájemcům zdarma. Pokud si budete chtít poslechnout odborníky a poradit se s nimi, můžete své děti starší 3 let ponechat v dětské zóně pod dozorem našich asistentek.

Chcete zamluvit svou soukromou konzultaci s vybraným odborníkem? Sledujte naše sociální sítě. Ke každé akci bude připraven rezervační systém, abyste si mohli vybrat přesně to, co vás zajímá, a kdy se vám to bude hodit.

Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/o-kudy-z-nudy/bannery-a-loga

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Dále z 211