Přejít k hlavnímu obsahu
zavod

14.7.2020 | #Pojištěnci

Přijeďte na cyklohrátky s 211

Vážení klienti, vášniví cyklisté a fanoušci aktivní zábavy,

i v letošním roce pro vás máme možnost zúčastnit se cyklistických závodů Kolo pro život  se slevou 20 % na startovném při online přihlášení . Po přihlášení stačí zadat číslo vašeho průkazu pojištěnce a automaticky získáte slevu.

Ať jste profík, nadšenec pro kolo nebo rodina s dětmi, která ráda tráví svůj volný čas aktivně, máme pro vás jedinečnou možnost užít si v Česku zábavné cyklovíkendy. Připraven je pro vás celodenní program: pro děti například malování na obličej, cyklohrátky s profi cyklisty nebo fotokoutek pro celou rodinu. Fotka na památku jistě potěší a věříme, že „placák“ s naším maskotem nebo drobná pozornost od naší zdravotní pojišťovny také. Začínáme 25. 7. 2020 závodem Trans Brdy s 211  v Dobříši.

Seznam jednotlivých závodů v sezóně 2020 najdete zde:

Aktivní pohyb prospívá našemu zdraví, podporuje dobrou náladu a pomáhá spalovat tukové polštářky. Proto vás vaše ZP 211 v podobných aktivitách ráda podporuje.

Prosíme, nezapomínejte na bezpečnost sebe a svých blízkých a před každým závodem si ověřte aktuální stav a případná omezení či podmínky účasti v souvislosti s COVID-19. Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě.

 

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

online konzultace

Ve spolupráci s klinikami EUC spouštíme na Plzeňsku a Ústecku společný projekt: online služby praktiků

25. 2. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Naši pojištěnci z Plzeňského a Ústeckého kraje budou mít brzy možnost zaregistrovat se u praktických lékařů klinik EUC, se kterými pak budou moci komunikovat na dálku. Podmínkou je, že už dosáhli věku 15 let a jsou schopni spojit se s ordinací pomocí digitálních technologií. Pilotní projekt s názvem Můj praktik online bude spuštěn v průběhu března.

[více]

Dále z 211