Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Přijeďte na cyklohrátky s 211
zavod

14.7.2020 | #Pojištěnci

Přijeďte na cyklohrátky s 211

Vážení klienti, vášniví cyklisté a fanoušci aktivní zábavy,

i v letošním roce pro vás máme možnost zúčastnit se cyklistických závodů Kolo pro život  se slevou 20 % na startovném při online přihlášení . Po přihlášení stačí zadat číslo vašeho průkazu pojištěnce a automaticky získáte slevu.

Ať jste profík, nadšenec pro kolo nebo rodina s dětmi, která ráda tráví svůj volný čas aktivně, máme pro vás jedinečnou možnost užít si v Česku zábavné cyklovíkendy. Připraven je pro vás celodenní program: pro děti například malování na obličej, cyklohrátky s profi cyklisty nebo fotokoutek pro celou rodinu. Fotka na památku jistě potěší a věříme, že „placák“ s naším maskotem nebo drobná pozornost od naší zdravotní pojišťovny také. Začínáme 25. 7. 2020 závodem Trans Brdy s 211  v Dobříši.

Seznam jednotlivých závodů v sezóně 2020 najdete zde:

Aktivní pohyb prospívá našemu zdraví, podporuje dobrou náladu a pomáhá spalovat tukové polštářky. Proto vás vaše ZP 211 v podobných aktivitách ráda podporuje.

Prosíme, nezapomínejte na bezpečnost sebe a svých blízkých a před každým závodem si ověřte aktuální stav a případná omezení či podmínky účasti v souvislosti s COVID-19. Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě.

 

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Milostivé léto

Milostivé léto 2022

31. 8. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Stejně jako v loňském roce i letos máte příležitost zbavit se případného dluhu na pojistném, který vám v minulosti vznikl u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra a který je po vás vymáhán v exekučním řízení.

[více]
příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Dále z 211