Přejít k hlavnímu obsahu
zavod

14.7.2020 | #Pojištěnci

Přijeďte na cyklohrátky s 211

Vážení klienti, vášniví cyklisté a fanoušci aktivní zábavy,

i v letošním roce pro vás máme možnost zúčastnit se cyklistických závodů Kolo pro život  se slevou 20 % na startovném při online přihlášení . Po přihlášení stačí zadat číslo vašeho průkazu pojištěnce a automaticky získáte slevu.

Ať jste profík, nadšenec pro kolo nebo rodina s dětmi, která ráda tráví svůj volný čas aktivně, máme pro vás jedinečnou možnost užít si v Česku zábavné cyklovíkendy. Připraven je pro vás celodenní program: pro děti například malování na obličej, cyklohrátky s profi cyklisty nebo fotokoutek pro celou rodinu. Fotka na památku jistě potěší a věříme, že „placák“ s naším maskotem nebo drobná pozornost od naší zdravotní pojišťovny také. Začínáme 25. 7. 2020 závodem Trans Brdy s 211  v Dobříši.

Seznam jednotlivých závodů v sezóně 2020 najdete zde:

Aktivní pohyb prospívá našemu zdraví, podporuje dobrou náladu a pomáhá spalovat tukové polštářky. Proto vás vaše ZP 211 v podobných aktivitách ráda podporuje.

Prosíme, nezapomínejte na bezpečnost sebe a svých blízkých a před každým závodem si ověřte aktuální stav a případná omezení či podmínky účasti v souvislosti s COVID-19. Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě.

 

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211