Přejít k hlavnímu obsahu
zavod

14.7.2020 | #Pojištěnci

Přijeďte na cyklohrátky s 211

Vážení klienti, vášniví cyklisté a fanoušci aktivní zábavy,

i v letošním roce pro vás máme možnost zúčastnit se cyklistických závodů Kolo pro život  se slevou 20 % na startovném při online přihlášení . Po přihlášení stačí zadat číslo vašeho průkazu pojištěnce a automaticky získáte slevu.

Ať jste profík, nadšenec pro kolo nebo rodina s dětmi, která ráda tráví svůj volný čas aktivně, máme pro vás jedinečnou možnost užít si v Česku zábavné cyklovíkendy. Připraven je pro vás celodenní program: pro děti například malování na obličej, cyklohrátky s profi cyklisty nebo fotokoutek pro celou rodinu. Fotka na památku jistě potěší a věříme, že „placák“ s naším maskotem nebo drobná pozornost od naší zdravotní pojišťovny také. Začínáme 25. 7. 2020 závodem Trans Brdy s 211  v Dobříši.

Seznam jednotlivých závodů v sezóně 2020 najdete zde:

Aktivní pohyb prospívá našemu zdraví, podporuje dobrou náladu a pomáhá spalovat tukové polštářky. Proto vás vaše ZP 211 v podobných aktivitách ráda podporuje.

Prosíme, nezapomínejte na bezpečnost sebe a svých blízkých a před každým závodem si ověřte aktuální stav a případná omezení či podmínky účasti v souvislosti s COVID-19. Vaše bezpečí je pro nás na prvním místě.

 

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

samotest

Ukončení provozu portálu Samotesty-covid.cz

23. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci

Vážení zaměstnavatelé,    k 30. září 2021 dojde k ukončení provozu portálu všech zdravotních pojišťoven Samotesty-covid.cz, který sloužil pro odesílání žádostí o příspěvek na částečnou kompenzaci nákladů na samotestování ve firmách a u OSVČ.

[více]
ruce

Pacientů s alzheimerem přibývá. Většina z nich se o své diagnóze nedozví včas

21. 9. 2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Podle Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR (ZP MV ČR) se loňský počet jejích klientů s Alzheimerovou chorobou zvýšil o 6 %. Alarmující je, že drtivá většina pacientů je diagnostikována pozdě nebo o své nemoci vůbec neví. Riziko onemocnění se přitom zvyšuje s věkem – předcházet mu pomáhá především vyvážená strava a zdravý životní styl.

[více]

Dále z 211