Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce
příspěvek

27.6.2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného v rámci některé z našich speciálních sezonních akcí. Zárukou proplacení tohoto příspěvku bude pořadové číslo, které si klient vygeneruje po přihlášení do svého účtu na portálu E-komunikace.

„Přidělením pořadového čísla chceme předejít zklamání klientů, kteří by na příspěvek čekali a nakonec by ho nedostali. Při vysokém zájmu o některé programy totiž hrozí, že dojde k přečerpání finančního limitu. Čerpání příspěvků musí být v takovém případě zastaveno,“ vysvětluje Denisa Kalousková, ředitelka obchodně-organizačního úseku.

Klienti mají možnost čerpat příspěvky ze základních programů, k tomu příspěvky bonusové a k tomu navíc příspěvek poskytovaný v rámci některé ze sezonních akcí. Ten tvoří nadstavbu nad ostatními příspěvky, je to taková třešinka na dortu ostatních příspěvků a lze o něj požádat pouze on-line, prostřednictvím portálu E-komunikace. Nyní je tedy nezbytné, aby si zájemci přes tento portál nechali vygenerovat pořadové číslo. Získání pořadového čísla pro klienta znamená, že se na něj při velkém zájmu o tento příspěvek dostane. Pořadové číslo je možné získat i s velkým časovým předstihem.

Bez pořadového čísla není možné podat žádost o příspěvek v rámci sezónních akcí.

Vygenerované pořadové číslo pro vás nepředstavuje žádnou další starost, protože náš elektronický systém si ho bude pamatovat. Nemusíte si ho tedy nikam psát.

Návod, jak si vygenerovat pořadové číslo, najdete zde.

Letos máme ještě dvě akce -Dětské sportovní léto a Silná imunita - nabídku sezonních akcí zde.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

kouření

Nikdy není marné přestat kouřit

31. 5. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Sloganem z letáčku Ligy proti rakovině dnes připomínáme zejména kuřákům, že je Světový den bez tabáku. To je příležitost k zamyšlení, zda stimulační účinek nikotinu stojí za to, zdevastovat si zdraví a zkrátit si život.

[více]

Dále z 211