Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Zdravý pohyb – moje výhra
zdravý pohyb

1.9.2021 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Zdravý pohyb – moje výhra

Od září rozjíždíme velký projekt plný aktivního pohybu a sportu s názvem Zdravý Pohyb – Moje Výhra. Každý měsíc vyhlásíme jednu výzvu s cílem motivovat vás k určité sportovní aktivitě. Pokaždé půjde o jinou aktivitu – chůzi, běh, cyklistiku, jógu, aerobik, bruslení, lyžování... Přidejte se i vy! Budete mít dobrý pocit z toho, že jste se odhodlali k pravidelnému sportování pro zdraví a čeká vás i odměna.

Jak se zapojit? Je to jednoduché.

Sledujte naše sociální sítě, kde budeme naše výzvy šířit pomocí speciálních hashtagů. Nebojte se, žádný úkol nebude nad vaše síly. Každý účastník si nastaví svou vlastní laťku. Jakmile zachytíte naši výzvu, hoďte se do sportovního a vyrazte. Pak už musíte jen jedno – vše zdokumentovat. To znamená: vyfotíte se při akci a fotku budete sdílet na svých profilech na sociálních sítích.

Potřebujete vzory? Máte je mít. Prostřednictvím motivačních videí vás budou sportováním provázet známé osobnosti, například Martina Sáblíková nebo Ester Ledecká.

Každou výzvou bude odstartována soutěž o hodnotné ceny, z níž vzejde jako vítěz vždy jeden muž a jedna žena. Navíc, jestliže jste klientem naší pojišťovny, nebo k nám přecházíte, a zareagujete alespoň na pět z devíti výzev, postupujete do hlavního slosování o ceny, v němž můžete vyhrát například elektrokolo. Tím náš projekt ale nekončí. Sportovat a sdílet s námi své výkony můžete i dál. Přidejte se a motivujte své okolí ke zdravému pohybu. Nejenže se budete cítit lépe fyzicky, ale pravidelný pohyb a záplava endorfinů povzbudí i vaši psychickou pohodu.

Více informací a registrační formulář do soutěže najdete na našem webu www.zdravijakovasen.cz nebo na sociálních sítích.

#zdravypohybmojevyhra

Vaše 211

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

kouření

Nikdy není marné přestat kouřit

31. 5. 2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Sloganem z letáčku Ligy proti rakovině dnes připomínáme zejména kuřákům, že je Světový den bez tabáku. To je příležitost k zamyšlení, zda stimulační účinek nikotinu stojí za to, zdevastovat si zdraví a zkrátit si život.

[více]

Dále z 211