Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Zúčastněte se ankety Nemocnice ČR 2022
HCI

16.2.2022 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Zúčastněte se ankety Nemocnice ČR 2022

Prvního února odstartoval už 17. ročník celostátního dotazníkového průzkumu, na jehož základě společnost Healthcare Institute každoročně sestavuje žebříček nejlépe hodnocených nemocnic v zemi. Zapojte se i vy a vyplňte dotazník, pokud máte čerstvou zkušenost s některou z nemocnic. Odpovídá se anonymně, takže můžete nejen chválit, ale bez obav uvádět i nedostatky.

Projekt Nemocnice ČR vychází hlavně ze zkušeností pacientů. Zaměřuje se zejména na zjišťování pocitu bezpečí a spokojenosti při hospitalizaci nebo návštěvě ambulance. Zajímá se ale také o spokojenost či nespokojenost zaměstnanců jednotlivých nemocnic, o to, jak oni hodnotí nemocnici jako svého zaměstnavatele. V loňském roce se dotazníkového šetření zúčastnilo téměř 32 tisíc hospitalizovaných pacientů, přes 40 tisíc ambulantních pacientů a více než 4 tisíce zaměstnanců českých nemocnic.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra projekt Nemocnice ČR podporuje, protože jde o zdravou soutěž, která motivuje nemocnice, aby vycházely vstříc potřebám pacientů – klientů zdravotních pojišťoven. Dotazníky navíc zahrnují i několik otázek týkajících se právě zdravotních pojišťoven, a dávají nám tak zpětnou vazbu, jak jsou klienti s našimi službami spokojeni.

Máte-li zájem se do ankety zapojit, elektronické dotazníky najdete zde.

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše slevová akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Milostivé léto

Milostivé léto 2022

31. 8. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Stejně jako v loňském roce i letos máte příležitost zbavit se případného dluhu na pojistném, který vám v minulosti vznikl u Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra a který je po vás vymáhán v exekučním řízení.

[více]
příspěvek

Zavádíme pořadová čísla na sezonní akce

27. 6. 2022 | #Pojištěnci | #Plátci

Vzhledem k tomu, že množství finančních prostředků ve fondu prevence, z něhož klientům vyplácíme různé příspěvky, je limitované, rozhodli jsme se zavést nový nástroj, který poskytne klientům jistotu, že mohou počítat se získáním příspěvku vyhlášeného

[více]

Dále z 211