Přejít k hlavnímu obsahu
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Zúčastněte se ankety Nemocnice ČR 2022
HCI

16.2.2022 | #Pojištěnci | #Plátci | #Poskytovatelé

Zúčastněte se ankety Nemocnice ČR 2022

Prvního února odstartoval už 17. ročník celostátního dotazníkového průzkumu, na jehož základě společnost Healthcare Institute každoročně sestavuje žebříček nejlépe hodnocených nemocnic v zemi. Zapojte se i vy a vyplňte dotazník, pokud máte čerstvou zkušenost s některou z nemocnic. Odpovídá se anonymně, takže můžete nejen chválit, ale bez obav uvádět i nedostatky.

Projekt Nemocnice ČR vychází hlavně ze zkušeností pacientů. Zaměřuje se zejména na zjišťování pocitu bezpečí a spokojenosti při hospitalizaci nebo návštěvě ambulance. Zajímá se ale také o spokojenost či nespokojenost zaměstnanců jednotlivých nemocnic, o to, jak oni hodnotí nemocnici jako svého zaměstnavatele. V loňském roce se dotazníkového šetření zúčastnilo téměř 32 tisíc hospitalizovaných pacientů, přes 40 tisíc ambulantních pacientů a více než 4 tisíce zaměstnanců českých nemocnic.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra projekt Nemocnice ČR podporuje, protože jde o zdravou soutěž, která motivuje nemocnice, aby vycházely vstříc potřebám pacientů – klientů zdravotních pojišťoven. Dotazníky navíc zahrnují i několik otázek týkajících se právě zdravotních pojišťoven, a dávají nám tak zpětnou vazbu, jak jsou klienti s našimi službami spokojeni.

Máte-li zájem se do ankety zapojit, elektronické dotazníky najdete zde.

Vaše ZP 211

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

Dále z 211