Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Obsah sekce

sekce
Pojištěnci

Mobilní aplikace

Pro klienty, kteří preferují komunikaci přes smartphone, máme mobilní aplikaci, která poskytuje všechny služby a funkce webového portálu E-komunikace, a dokonce ještě některé navíc, například:

 

Mobilní aplikace je dostupná pro mobilní platformy iOS a Android .

Stáhněte si svou verzi:

  

 

 
 

Co všechno aplikace umožňuje? 

Některé funkce, jako například vyhledávání nejbližšího zdravotního zařízení, nebo informace o preventivních programech jsou dostupné pro všechny uživatele.  Využití celého spektra nabízených funkcí však mají pouze pojištěnci naší 211ky.

  Informace o zdravotním stavu

Karta obsahuje údaje o vaší rodinné anamnéze, alergii, užívaných lécích, prodělaných operacích a úrazech.

  Výpis z osobního účtu

Poskytne informace o lékařem vykázaných výkonech, předepsaných lécích a výši všech poplatků, doplatků za poslední 3 roky.

  Zdravotní deník

Připomíná doporučené termíny očkování, pravidelných preventivních prohlídek i screeningové programy. Vše je možné exportovat do kalendáře telefonů.   

  SOS tlačítko

Tato funkce umožňuje v případě nouze volat přímo osobě blízké či poslat SMS s GPS souřadnicemi o vaší aktuální poloze.

  Přehledy

Zobrazí přehled vašich plateb za poslední 3 roky, vašich pojistných dob či přehled poplatků. Pro OSVČ zobrazení zpracovaného vyúčtování přehledu OSVČ za předchozí rok.

  Průvodce zdravotnickými zařízeními a lékaři

Stačí zadat odbornost lékaře a aplikace vám umožní zobrazit údaje o lékařích ve vašem blízkém okolí včetně adresy, ordinačních hodin, polohou na mapě a přesnou navigací.

  Informace o vašich lékařích

Přehled vašich ošetřujících lékařů, kteří mohou být propojeni s termíny ve zdravotním deníku.

  Zobrazení údajů rodinných příslušníků

Můžete si k svému účtu připojit i své rodinné příslušníky, např. děti, a zobrazit si jejich vykázanou péči, hlídat termíny očkování či preventivní prohlídky.

  Průkaz pojištěnce

Pokud zapomenete svou kartičku pojištěnce doma, máte ji vždy k dispozici ve vašem mobilu.

  Program preventivní péče

Informace o aktuálních příspěvcích z fondů prevence.

  Aktuální noviny a programy preventivní péče

  Samoobsluha pojištěnce

Žádost o zpřístupnění e-komunikace, Žádost o výdej nového průkazu pojištěnce, Souhlas s použitím mobilního telefonu a e-mail adresy pro komunikaci, Žádost o vydání přístupových kódů pro e-komunikaci)

 

Jak získat přístupové údaje k mobilní aplikaci?

Přístupové údaje (PIN a heslo) jsou totožné s přístupem do e-komunikace a získá jej pojištěnec starší 18 let (za pojištěnce do 18 let věku žádá zákonný zástupce) na každé pobočce 211ky po předložení dokladu totožnosti, nebo vám budou zaslány poštou na základě vyplnění jednoduché žádosti, kde uvedete pouze své číslo pojištěnce a datum narození. Zhruba do týdne obdržíte poštou přístupové údaje.

 

Upozornění pro uživatele Android 4 a starší

Uživatelé mobilních telefonů s verzí operačního systému Android 4 a starší můžou zaznamenat problém s přihlášením k chráněným funkcím aplikace ZP211.
Certifikační autorita DigiCert koupila certifikační autoritu Thawte, jejíž certifikáty ZP MV ČR využívá pro svou ochranu internetové komunikace.
Zatímco Android 5 a vyšší dokáže seznam certifikačních autorit a nastavených důvěryhodných vazeb ověřit automaticky, nižší verze Android tuto funkcionalitu nemají a nemohou proto tuto změnu zaznamenat. V zájmu zachování předchozí funkčnosti ZP211 je tedy nutné doinstalovat odpovídající certifikát manuálně nebo přejít na vyšší verzi systému Android.
Tato skutečnost je pro uživatele nepříjemná, ZP MV ČR však tento stav nemá možnost nijak ovlivnit a řešit. I tak se dotčeným uživatelům mobilní aplikace ZP211 omlouváme za případné potíže.

Mobilní aplikace ZP211 dočasně nedostupná pro nové instalace na telefonech s Androidem

Pro klienty, kteří preferují komunikaci s naší zdravotní pojišťovnou přes smartphone, máme k dispozici volně dostupnou mobilní aplikaci ZP211. Tato mobilní aplikace  poskytuje všechny služby a funkce našeho webového portálu E-komunikace, a navíc, například i možnost zasílat výpisu z lékařské dokumentace přímo prostřednictvím SM, nebo SOS volání v nouzi. 
Aktuálně si dovolujeme upozornit, že na Google Play je tato aplikace dočasně nedostupná pro nové instalace (týká se pouze mobilních telefonů s Androidem).
Aplikaci ZP211 nyní upravujeme, aby vyhověla novým pravidlům společnosti Google. Očekáváme, že do jednoho týdne bude možnost jejího stažení z Google Play obnovena. 
Uživatelé, kteří již mají ZP211 nainstalovánu, ji mohou používat bez jakéhokoliv omezení. Uživatelé mobilních telefonů iPhone nejsou taktéž výše zmíněným opatřením nijak dotčení. 
 
Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Informace

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celo řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvku z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.