Úvodní strana

Přihláška
Pojištěnce

Zobrazit obsah sekce

Obsah sekce

sekce
Pojištěnci

Výhody pro pojištěnce

Fond prevence 2019

Zde najdete nabídku příspěvků z našeho fondu prevence pro rok 2019 - čerpat je můžete již od ledna!

Cestovní a jiné pojištění

I při cestách do zahraničí je třeba myslet na „zadní vrátka“. Vžitá rčení “když budu opatrný, nic se mi nemůže stát” se mnohdy nevyplácí. A nemusí se jednat jen o úraz. Stačí těžší chřipka a finanční rozpočet plánovaný pro pobyt v zahraničí vezme za své.

Program slev a výhod

Spolu s našimi partnery jsme pro vás připravili celou řadu benefitů a zajímavých slev, které můžete uplatnit dle možností partnera v prodejně či provozovně po předložení kartičky pojištěnce ZP 211 (průkazu EHIC) nebo po zadání speciálního kódu při nákupu přes e-shop.

Lékař na telefonu

Pokud potřebujete rychle zkonzultovat váš momentální zdravotní stav, vysvětlit výsledky laboratoře nebo objasnit nějaký odborný lékařský termín, můžete využít nonstop linku pro vaše zdraví na čísle + 420 283 002 772.

Klub pojištěnců

Členové Klubu pojištěnců mohou využívat slev na zboží a služby u obchodních partnerů po předložení průkazu pojištěnce a průkazu člena Klubu pojištěnců.

Aktuální letáky

Prohlédněte si aktuální nabídku bonusových letáků pro tento rok.

Informace

Registrace nového pojištěnce

Aktuality

Naše pracoviště

Naše pracoviště jsou po celé ČR. Vyberte si to, které je vám nejblíže

Akční nabídky

Bonusy

Připravili jsme pro vás celou řadu výhod a nadstandardních benefitů!

Třeba příspěvek na školku v přírodě!

Využijte možnost převodu příspěvku z rodiče na dítě a získejte tak až 1500 Kč na ozdravný pobyt. A k tomu dalších 500 Kč například na očkování.