Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Na dentální hygienu přispíváme jen do konce července
DH

10.7.2023 | #Pojištěnci | #Plátci

Na dentální hygienu přispíváme jen do konce července

Upozorňujeme klienty, že čerpání příspěvku na dentální hygienu bude v souladu s podmínkami čerpání příspěvků z fondu prevence s koncem července uzavřeno pro dospělé pojištěnce, tedy klienty starší 19 let. Žádost o příspěvek je možné podat ještě do 31. července 2023 do 23:59 hodin.

Vyplácení příspěvků na dentální hygienu zastavujeme z toho důvodu, že finanční prostředky fondu prevence vyčleněné na tento účel pro letošní rok jsou už téměř vyčerpané. Ukončení příspěvků na dentální hygienu je zcela v souladu s podmínkami čerpání příspěvků z fondu prevence.

Na vysvětlenou k tomu doplňujeme, že na čerpání příspěvků z fondu prevence nevzniká klientovi nárok za zákona. Jedná se totiž o finanční prostředky, jejichž primárním zdrojem není vlastní pojistné, ale především vybrané pokuty a penále. Pokud jde o letošní rok, ve fondu prevence máme k dispozici celkem 320 milionů Kč, které se snažíme rozdělit tak, aby bylo na podporu všech našich preventivních programů. Plníme tím svoji povinnost být řádným hospodářem, dodržovat rozpočtová pravidla daná platnou legislativou a řídit se schváleným zdravotně-pojistným plánem.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nebudete zklamaní a využijete některý z našich dalších příspěvků na prevenci.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

5. 6. 2024 | #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Dále z 211