Přejít k hlavnímu obsahu
foreigners
  1. Úvod
  2. O nás
  3. Aktuality
  4. Máte poslední možnost podat žádost o příspěvek na dietu
dieta

| #Pojištěnci | #Plátci

Máte poslední možnost podat žádost o příspěvek na dietu

Upozorňujeme klienty, že čerpání příspěvku na specifické diety bude v souladu s podmínkami čerpání příspěvků z fondu prevence s 15. říjnem 2023 uzavřeno pro dospělé pojištěnce, tedy klienty starší 19 let. Žádost o příspěvek lze podat nejpozději 15. října ve 23:59 hodin.

Náš program podpory klientů odkázaných na specifické diety, o který je letos velký zájem, jsme nuceni zastavit, protože finanční prostředky fondu prevence vyčleněné na nákup bezlepkových a jiných specifických dietních produktů jsou už vyčerpané. Ukončení vyplácení příspěvků je zcela v souladu s podmínkami čerpání příspěvků z fondu prevence

Na vysvětlenou k tomu doplňujeme, že na čerpání příspěvků z fondu prevence nevzniká klientovi nárok ze zákona. Jedná se totiž o finanční prostředky, jejichž primárním zdrojem není vlastní pojistné, ale především vybrané pokuty a penále. Pokud jde o letošní rok, ve fondu prevence máme k dispozici celkem 320 milionů Kč, které se snažíme rozdělit tak, aby bylo na podporu všech našich preventivních programů. Plníme tím svoji povinnost být řádným hospodářem, dodržovat rozpočtová pravidla daná platnou legislativou a řídit se schváleným zdravotně-pojistným plánem.

Děkujeme za pochopení a věříme, že nebudete zklamaní a využijete některý z našich dalších příspěvků na prevenci.

Aby vám neutekla žádná naše akce nebo nabídka,
sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu

Přečtěte si také

ZaP

Vyrážíme s prevencí za vámi

| #Pojištěnci | #Plátci

V červenci začíná již čtvrtý ročník naší každoroční osvětové roadshow Zdraví a prevence s 211. Míříme do dalších měst po celé republice, kde se roadshow ještě nekonala, abychom návštěvníkům zprostředkovali základní preventivní vyšetření.

[více]

Dále z 211